Karteczki na kołacz

Jedną z tradycji podczas organizowania wesela lub przyjęcia komunijnego jest wręczanie specjalnie przygotowanego ciasta, kołacza. Jest to znakomita forma podziękowania za przybycie na uroczystość jak również wręczenie kołacza tym, którzy nie mogą być obecni na przyjęciu.
Tutaj znajdziesz nasze produkty, które przygotowaliśmy, a które można dołączyć do wręczanego kołacza. Są to głównie karteczki, na których umieszczone są specjalnie przygotowane aplikacje odpowiednie do planowanej uroczystości oraz zapełnione są odpowiednią treścią. Bardzo ważne nasze produkty są w pełni personalizowane. Oznacza to, że możemy umieścić na naszych karteczkach tak ważne dane jak imiona , nazwisko oraz datę uroczystości. Dzięki temu karteczka nabiera cech wyjątkowości.

Podkategorie

  • Komunia Święta

    Zapraszasz na Komunię i jest potrzeba wręczyć przyszłym gościom specjalnie przygotowany kołacz lub chcesz po prostu podziękować - nie zapomnij o karteczkach, które się dołącza do ciasta. My mamy dla Ciebie tak karteczki przygotowane specjalnie na Komunię. Karteczki zawierają odpowiednią treść oraz dane dziecka, które przyjmuje komunię oraz datę. Nie zapomnij i zadbaj o każdy szczegół również przy wręczaniu kołacza.

Aktywne filtry