Lukata Pracownia Plastyczna

Na początku bieżącego milenium dwie sobie bliskie osoby wpadły na pomysł, aby połączyć swoje siły i wykorzystać swoje umiejętności oraz pasje.
Tak powstały pierwsze wzory zaproszeń i kartek urodzinowych.
Odbiorcą na nasze produkty były kwiaciarnie.

Sklep internetowy z kartkami i zaproszeniami

Z czasem, wraz z przybywaniem do naszej oferty nowych wzorów kartek na chrzest oraz Boże Narodzenie, stworzyliśmy sklep internetowy z zaproszeniami. Dzięki temu staliśmy się pracownią o ogólnopolskim zasięgu. Nasze personalizowane zaproszenia wysyłaliśmy również do krajów Unii Europejskiej. Projektowaliśmy dla naszych odbiorców w UK, Irlandii, Niemczech, Francji, Belgii oraz Luksemburgu.

Jakość produktu oraz nasze doświadczenie

Tworząc nasze projekty cały czas dbamy o wysoką jakość naszych personalizowanych kartek. Zaproszenia, dekoracje stołu oraz inne nasze wyroby są ręcznie wykonane, z wysokiej jakości produktów. Przez cały czas szkolimy się. Zależy nam, aby nasz klient otrzymał produkt zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Projekty specjalne czyli makieta budynku oraz dekoracja do kościoła

Przygotowujemy projekty na indywidualne zamówienie. Wykonamy dla Ciebie makietę, stworzymy dekorację ołtarza w kościele. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Niepowtarzalne zdjęcia reportażowe oraz banery internetowe

Nasz zespół to artyści plastycy ale również posiadamy w swoich szeregach fotografa grafika komputerowego, który udokumentuje na zdjęciach uroczystość chrztu, pojedzie na spotkanie firmowe. W razie potrzeby wykonamy baner do internetu, zaprojektujemy logo.

Z nami się uda