Dekoracje

Wystrój stołu oraz sali na przyjęciu
Chrzest, Roczek, Jubileusz - przygotowujesz przyjęcie i stoisz przed dylematem, jak wystroić stół oraz salę. Zastanawiasz się jakie akcesoria będą odpowiednie do wystroju.

Dekoracje na każdą okazję od chrztu po wesele
Nie musisz już szukać dalej. Właśnie jesteś w odpowiednim miejscu, na właściwej stronie internetowej. Czy to ślub, czy rocznica, właśnie tutaj prezentujemy wszystko co związane jest z dekoracją stołu weselnego czy na chrzest. Tutaj mamy dla Ciebie dekoracje dokładnie takie jakie potrzebujesz.

Dziesiątki oryginalnych wzorów
Wśród wielu projektów są uniwersalne drzewka oraz wiele wzorów do użycia w kościele na komunii. Posiadamy gotowe do realizacji mnóstwo akcesorii, które możesz wykorzystać na przyjęciu.

Indywidualne podejście
Co najważniejsze, większość wzorów przygotowujemy z osobistą personalizacją. Takich dekoracji nie znajdziesz nigdzie indziej.

Darmowe doradztwo
Zaufaj naszym artystom, którzy podpowiedzą Ci jak dobrze i ładnie wystroić stół oraz salę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w dekorowaniu wszelkiego rodzaju uroczystości.

Podkategorie

 • Chrzest

  Nieodłącznym elementem chrztu świętego jest przyjęcie z tej okazji. Niezależnie czy organizujesz je w domu czy w restauracji, na pewno stoisz przed dylematem jak przyozdobić stół, jakich akcesoriów chrzcielnych użyć, co się sprawdzi ? W naszym sklepie prezentujemy nasze pomysły na chrzest, które pomogą Ci ładnie oraz z gustem przystroić stół z okazji chrztu, salę restauracji, w której urządzasz przyjęcie. Mamy do zaoferowania mnóstwo ciekawych i jedynych w swoim rodzaju kolorowych dekoracji. Nasze dekoracje wyróżnia prostota a zarazem elegancja wszelkiego rodzaju drzewek, które przyozdobią stół, przy którym usiądą Twoi goście. Projektujemy dekoracji zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. W naszych dekoracjach nierzadko używamy motywów związanych z chrztem czy narodzeniem dziecka, takich jak wózek dziecięcy, butelka ze smoczkiem oraz zabawki. Najczęstszym kolorem naszych dekoracji są różowy oczywiście dla dziewczynki oraz dla chłopca niebieski. Jeśli preferujesz inny kolor, nie ma problemu, możesz zamówić dekorację w innych kolorach. Wywrzyj zachwyt wśród swojej rodziny i gości.

 • Roczek

  Jeden kroczek, drugi kroczek, Twoje dziecko kończy roczek. Pierwsze urodziny czas zacząć. Wybierz w naszym sklepie dekoracje na roczek. Posiadamy wiele projektów i kompozycji dekoracji stołu. Posiadamy komplety na roczek czyli zaproszenia, winietki oraz dekoracje stołu, które komponują ze sobą kolorystycznie i wykonane są w jednym wzorze tworząc spójną całość. Posiadasz ozdoby z balonów ale potrzebujesz inne dodatki do wystroju wnętrza z okazji 1 urodzin maluszka? Jesteśmy przekonani, że nasze pomysły przypadną Tobie do gustu i razem z Tobą będziemy mogli świętować urodzinki.

 • Komunia Święta

  Urządzając przyjęcie komunijne bardzo ważne jest aby przyozdobić stół oraz salę ciekawymi dekoracjami, które nawiązują bezpośrednio do komunii świętej. Tutaj w Lukata znajdziesz specjalnie dobrane i przemyślane wzory dekoracji, które możesz wykorzystać podczas strojenia stołu przy którym zasiądą Twoi najbliżsi, którzy przybędą na Komunię Świętą. Nasze dekoracje zdobione są grafikami komunijnymi takimi jak kielich lub hostia, czy inne atrybuty jak chleb i winogrona. Większość proponowanych przez nas dekoracji jest personalizowana, na których umieszczamy imię dziewczynki lub chłopca oraz datę przystępowania do komunii. Stale powiększamy naszą ofertę zgodnie z panującymi trendami.

 • Kapłaństwo

  Udekoruj kościół
  Zwykle dekorujesz kościół podczas mszy prymicyjnej. Najczęstszym elementem są kwiaty. Wybierz inne elementy, które pomogą w udekorowaniu kościoła oraz ołtarza. Oryginalne dodatki dodatkową podkreślą ważność uroczystości.

  Na rocznicę kapłaństwa
  Przygotowujemy dekoracje na jubileusze kapłaństwa lub przyjazd biskupa. Posiadamy produkty na okrągłe rocznice np. 25 lat kapłaństwa lub 50 rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich. Przygotujemy dekorację praktycznie na każdą okazję w kościele.

  Udekoruj przyjęcie
  Uroczyste spotkanie po mszy, spotkanie z parafianami oraz rodziną ? Zamów dekorację na przyjęcie. Dobierz wyjątkowe akcesoria z motywami religijnymi.

  Dekoracje na zamówienie
  Jeśli nic nie znalazłeś wśród naszej oferty, zadzwoń do nas. Wykonamy taką dekorację specjalnie dla Ciebie wg Twoich wytycznych.

 • Boże Narodzenie

Aktywne filtry