Podziękowania dla gości

Podczas organizowania wszelkiego rodzaju uroczystości bardzo często praktykuje się, aby podziękować przybyłym gościom. Są różne formy podziękowań od wręczenia najbliższym drobiazgów w postaci aniołka, czekoladki lub kartki z podziękowaniami. Niezależnie jakiej formy użyjesz, każda będzie dobrze odebrana.
W naszym sklepie proponujemy szereg ciekawych pomysłów aby podziękować. Wybór należy do Ciebie. Proponujemy ciekawe kartki tematyczne oraz specjalnie przygotowane pudełeczka, w których umieścisz drobne słodycze, czekoladki, orzeszki czy raffaello. Nasze produkty z podziękowaniami oferujemy w pełni personalizowane, indywidualne skierowane głównie dla Ciebie. Motywy bezpośrednio nawiązują do danej uroczystości takie jak komunie, chrzty czy śluby.

Podkategorie

  • Komunia Święta

    Organizując komunię nie zapomnij o podziękowaniach. Proponujemy specjalnie przygotowane na tą okazję pudełeczka oraz kartki z podziękowaniami. Do pudełeczka możesz włożyć coś słodkiego np. czekoladkę. Na pudełeczku jest wydrukowane imię dziecka przyjmującego komunię oraz data uroczystości. Podziękowania są w 100% personalizowane przygotowane specjalnie na Twoją komunię. Oferujemy indywidualne i niepowtarzalne wzory, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

  • Roczek

    Jednym ze sposobów podziękowania dla gości, którzy przybyli na przyjęcie z okazji pierwszych urodzin są specjalnie przygotowane pudełka, do których można włożyć coś słodkiego np. czekoladkę czy raffaello. W tej kategorii znajdziesz takie pudełka, które zostały wykonane właśnie na tę okazję. Nasze pudełka posiadają oryginalne, wyjątkowe wzory naszego autorstwa, które jednoznacznie nawiązują do 1 Urodzin. Dodatkowo większość naszych pudełeczek jest personalizowana. Oznacza to, że na pudełkach drukujemy imię dziecka oraz datę urodzin. Nasze pudełka to również znakomity sposób na dekorację stołu. Pudełeczko możesz położyć bez problemu na talerzu lub obok sztućców. Tak przygotowane pudełeczka podziękowania na pewno wywrą niesamowite wrażenie na Twojej rodzinie. 

Aktywne filtry