Pudełeczka

Podczas organizacji przyjęcia z okazji chrztu, komunii lub ślubu bardzo modne i eleganckie jest wręczenie gościom stylowego, wyjątkowego pudełeczka ze słodkościami. Do takiego pudełeczka najczęściej wkłada się drobną czekoladkę, jakiegoś aniołka, bakalie typu migdał a nawet cukierki raffaello. Pudełeczka mogą również posłużyć jako element dekoracyjny stołu. Posiadamy pudełeczka na różne okazje. Zadbaliśmy również o pełną personalizację naszych pudełeczek. Na naszych wzorach drukujemy imiona oraz datę uroczystości. Dzięki temu otrzymujesz od nas produkt indywidualny, który został przygotowany tylko dla Ciebie. Tak przygotowane pudełeczka z aniołkami możesz wręczyć zarówno dorosłym jak i dzieciom, które najbardziej się cieszą z takiego prezenciku.

Podkategorie

  • Komunia Święta

    Podczas organizacji przyjęcia komunijnego pewnie zastanawiasz się, co możesz wręczyć swoim bliskim, którzy przybyli na imprezę. Mamy dla Ciebie propozycję pudełeczek z elementami kielicha, hostii lub nawet dziecka w stroju komunijnym. Dodatkowo na pudełeczku umieszczone jest imię dziewczynki lub chłopca oraz data komunii. Na odwrocie umieszczamy również specjalnie przygotowany wierszyk. Pudełeczka przygotowane są do włożenia do nich wszelkiego rodzaju czekoladek, cukierków oraz małych figurek przedstawiających aniołka. Nasze pudełeczko może służyć dodatkowo jako element ozdobny na stole obok zastawy stołowej.

  • Bierzmowanie

    Z okazji bierzmowania przygotowaliśmy pudełeczka aby podziękować za przybycie wspaniałym gościom oraz świadkom tego wydarzenia. U nas znajdziesz już gotowe wzory wraz z personalizacją, dzięki czemu Uroczystość Bierzmowania na zawsze pozostanie na długo w pamięci jak na ten sakrament przystało.

  • Roczek

    Twoje dziecko ma już Roczek, organizujesz z tego tytułu przyjęcie. Jesteś w dobrym miejscu! Tutaj znajdziesz specjalnie przygotowane na Pierwsze Urodziny pudełeczka na słodycze. Nasze pudełka zawierają aplikacje i wzory, które zostały przygotowane pod kątem 1-szych urodzin i idealnie nadają się do dekoracji stołu oraz aby podziękować najbliższym, rodzinie i wszystkim tym, których zapraszasz na przyjęcie urodzinowe.`

Aktywne filtry