KOMUNIEBIERZMOWANIESTUDNIÓWKI I PÓŁMETKI18 OSIEMNASTKIŚLUBYGALERIAFOTOGRAFIA AUTORSKA
FOTOGRAFIA OBROTOWA 360 STOPNI/3D

Fotograf na zamówienie - sesje oraz reportaż z imprez okolicznościowych

Skorzystaj z usług naszego fotografa, który wykona dla Ciebie zdjęcia. Organizujesz chrzest i potrzebujesz ciekawe zdjęcia z tej uroczystości ? Dobrze trafiłeś. Przyjęcie komunijne ? Taką fotografią też się zajmujemy.

Fotografujemy dzieci

Przeprowadzimy sesję Twojego dziecka. Uwielbiamy fotografować ruchliwe i ciekawskie wszystkiego dzieci. Decydując się na naszego fotografa będziesz mieć pewność, że zdjęcia będą pełne ciekawych ujęć i ekspresji. Fotografując Twoje dziecko najważniejsze dla nas jest naturalność. Uchwycimy na zdjęciach dokładnie to, jakie jest dziecko. Uchwycimy każdy uśmiech oraz każdą łzę.

Udane zdjęcia na udanej studniówce

Studniówka tuż, tuż. Jesteśmy gotowi sfotografować Ciebie, jak tańczysz Poloneza oraz jak składasz podziękowania swojej wychowawczyni. Fotograf zabawi z Wami aż do północy, a może nawet i dłużej.

Zdjęcia w kościołach czyli uroczystości

Posiadamy doświadczenie w fotografii uroczystości kościelnych. Wykonujemy reportaże z Bożego Ciała, przyjazdu biskupa etc. Nasz fotograf uwieczni dokładnie wszystko to co jest niezbędne w tego typu fotografii.

Posiadamy niezbędne kwalifikacje do fotografowania w kościele

Fotograf posiada legitymację uprawniającą do robienia zdjęć podczas Mszy Świętej. Organizując uroczystość w kościele nie musisz się obawiać, że fotograf nie zostanie dopuszczony do fotografowania w kościele.

Umiejętna fotografia produktów Twoją szansą na sukces w biznesie

Wiemy, jak robić zdjęcia produktów. Znamy się na reklamie. Zleć nam fotografię swoich produktów i umieszczaj je w swoim sklepie internetowym oraz katalogu produktów.

Packshot standardem w oferowaniu produktów swoim klientom

Zdjęcia typu Packshot, czyli zdjęcia na białym tle. Uwaga Twojego klienta skupia się tylko na produkcie. Dzięki temu zyskujesz przewagę w sprzedaży produktu już na starcie.

Grafika komputerowa nieodłącznym elementem w obróbce zdjęć

Nasz fotograf posiada również kwalifikacje z zakresu grafiki komputerowej. Każde nasze zdjęcie w miarę potrzeby zostaje poddanej obróbce komputerowej. Dbamy o to aby zdjęcia, które otrzymasz spełniały Twoje oczekiwania.

Fotografia 360

Możesz zaprezentować swój produkt jako zdjęcie obrotowe 360 stopni. Doradzimy i pomożemy Ci również w tej materii.

A może ślub?

Organizujesz wesele i chcesz uwiecznić swój ślub. Wykonamy dla Ciebie reportaż z tak wspaniałego dnia. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i propozycje.

Masz pytania, zadzwoń do nas lub napisz. Doradzimy, omówimy szczegóły.
Dodatkowe informacje pod nr telefonu 576-996-046