Makieta Kościoła i Klasztoru

Autor: administrator Lukata.pl In: Makiety On: Komentarz: 0 Hit: 1650
Makieta Kościoła i Klasztoru

Nasza pracownia obok wszelkiego rodzaju projektów zaproszeń i kartek okolicznościowych może pochwalić się bardzo zaawansowanymi realizacjami. Należy do nich prezentowana tutaj makieta budowanego kościoła i kompleksu klasztornego w Katowicach Starych Panewnikach.

Makiety są odwzorowaniem wszelkiego rodzaju budynków, domów oraz obiektów przemysłowych

Przy realizacji naszej makiety przede wszystkim założyliśmy sobie cel wykonania makiety kościoła, która będzie w jak największych szczegółach przybliżać planowaną budowę klasztoru. Chcieliśmy stworzyć makietę, która będzie spełniać rolę reklamową oraz podglądową całego przedsięwzięcia.

Makieta kościoła i klasztoru Katowice Stare Panewniki

Makieta wykonana jest na podstawie planów architektonicznych

Naszą pracę zaczęliśmy od analizy otrzymanego projektu od architekta. Kolejny etap to przeniesienie tego projektu w wymiar przestrzenny oraz ustalenie ogólnej wizji naszego klienta. Aby ustalić rozmiar przyszłej makiety, rozpoznaliśmy miejsce, gdzie nasza makieta będzie się prezentować. Na podstawie uzyskanych danych zdecydowaliśmy, że wykonamy makietę w skali ok. 1:120.

Makieta kościoła i klasztoru Katowice Stare Panewniki Makieta kościoła i klasztoru Katowice Stare Panewniki

Papier głównym materiałem użytym do wykonania makiety

Tak, dokładnie tak. Z racji tego, że specjalizujemy się w projektach wykonanych głównie z papieru, niniejszą makietę wykonaliśmy również z kolorowego papieru.
Makiety można wykonać z różnego rodzaju materiałów. My użyliśmy papier kartonowy, który zapewni trwałość całej makiety na wiele lat.

Makieta kościoła i klasztoru Katowice Stare Panewniki Makieta kościoła i klasztoru Katowice Stare Panewniki Makieta kościoła i klasztoru Katowice Stare Panewniki Makieta kościoła i klasztoru Katowice Stare Panewniki

Dbałość o szczegóły

Budynki posiadają wszystkie niezbędne elementy takie jak drzwi, okna z ramami oraz elewację pokrytą specjalnie przygotowanymi materiałami papierowymi imitującą cegłę klinkierową, gdyż z takich materiałów kościół zostanie zbudowany. Całe otoczenie zostało przyozdobione wszelkiego rodzaju drzewkami oraz miniaturami ludzi. Dodaliśmy trochę życia w całą realizację.

Makieta kościoła i klasztoru Katowice Stare Panewniki Makieta kościoła i klasztoru Katowice Stare Panewniki Makieta kościoła i klasztoru Katowice Stare Panewniki Makieta kościoła i klasztoru Katowice Stare Panewniki

Solidna podstawa

Wykonaną makietę umieściliśmy na specjalnie przygotowanej kwadratowej stabilnej podstawie, która została ozdobiona dodatkami w postaci miejsc parkingowych czy miniaturowych samochodzików. Podstawa spełnia również rolę mocowania szklanej kopuły ochronnej.

Zabezpieczenie makiety przed zniszczeniem

Makieta została zabezpieczona specjalnie przygotowaną do tego celu szklaną kopułą w kształcie sześcianu. Do tego celu użyliśmy szyb o grubości 8 mm.

Makieta kościoła i klasztoru Katowice Stare Panewniki Makieta kościoła i klasztoru w Panewnikach

Komentarze

Wyślij swój komentarz

Latest posts

Autor: administrator Lukata.pl Kategoria: Pudełka Data publikacji:

Dziękujemy za przybycie na Roczek

Autor: administrator Lukata.pl Kategoria: Zaproszenia Data publikacji:

Zaproszenia ze zdjęciem dziecka

Autor: administrator Lukata.pl Kategoria: Dekoracje Data publikacji:

Dekorujemy ołtarz z okazji rocznicy kapłaństwa

Autor: administrator Lukata.pl Kategoria: Fotografia Data publikacji:

Zdjęcia na przyjęciu z okazji prymicji kapłańskich

Autor: administrator Lukata.pl Kategoria: Fotografia Data publikacji:

Fotografujemy na Bierzmowaniu