Sklep internetowy z zaproszeniami oraz dekoracjami już otwarty

Autor: administrator Lukata.pl In: Zaproszenia On: Komentarz: 0 Hit: 1013
Sklep internetowy z zaproszeniami oraz dekoracjami już otwarty

Sklep internetowy z zaproszeniami wystartował.

W Nowy Rok 2019 weszliśmy z nową platformą naszego sklepu internetowego.

Nasze produkty to ręcznie robione wyroby oraz projekty

W sklepie będą - w zasadzie już są - zaproszenia na wszelkiego rodzaju uroczystości, imprezy, przyjęcia oraz winietki czy ręcznej roboty dekoracje. Do tej pory stworzyliśmy kilkadziesiąt wzorów. W ofercie znalazły się również girlandy z imionami na chrzest, kartki urodzinowe z cyfrą. Dużo naszych produktów posiada zdjęcia.

Indywidualne zamówienia

Z racji tego, że nasze wyroby są personalizowane, dlatego zamówienia są realizowane pod specjalne zapytania, co sprawia że otrzymujesz produkt wyjątkowy. Klienci podczas składania zamówienia wysyłają do nas zdjęcie oraz niezbędne dane informacyjne - imiona gości, datę uroczystości. Na podstawie otrzymanych danych realizujemy projekt i wysyłamy kurierem pod wskazany adres.

Bezpieczeństwo zakupów naszym priorytetem

Zadbaliśmy o Twoje bezpieczeństwo kupując nasze ciekawe zaproszenia lub inne produkty. Sklep działa w oparciu o certyfikat SSL. Dzięki temu masz pewność, że realizacja przez Ciebie zakupu za pośrednictwem sklepu Lukata jest chroniona.

Przyjazne wyszukiwanie dekoracji na stół i kartek nie tylko na urodziny oraz ...

W Głównym Menu znajdziesz wyszukiwarkę naszych wyrobów, za pośrednictwem której np. wyszukasz winietkę na chrzest z aplikacjami dziecięcymi lub zaproszenie na komunię. Na pierwsze urodziny też coś znajdziesz.

Pytaj i kupuj

Jeśli masz do nas pytania lub propozycję odnośnie Twoich potrzeb, zawsze możesz do nas zadzwonić. Chętnie wysłuchamy Twoje sugestie co do nowego wzoru zaproszenia, winietki. Jeśli chcesz makietę Twojej firmy, też jesteśmy w stanie zrealizować takie zamówienie.

System szybkiej komunikacji z klientem

Wdrożyliśmy na naszej nowej platformie sklepu internetowego z rękodziełem oraz indywidualnymi projektami System pozwalający na szybką obsługę klienta. Każde zapytanie oraz zamówienie jest już obsługiwane w przeciągu 1 minuty od wysłania przez Ciebie zapytania przez naszego pracownika, który w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuje się z Tobą. Wszystko po to aby, szybko i dobrze zrealizować Twoje zamówienie.

Pracujemy do 20.00

Nasza pracownia czynna jest od godziny 8.00 aż do 20.00. W razie potrzeby, jesteśmy w stanie obsłużyć Twoje zamówienie również poza godzinami otwarcia pracowni plastycznej. Wiemy jak bardzo zależy Ci na otrzymaniu zamówienia zamówionych zaproszeń lub kartek.

Zakupy w dotychczasowym sklepie internetowym

Sklep internetowy działa już od ponad 5 lat i w dalszym ciągu zaproszenia i inne nasze projekty są dostępne na starej platformie. Do końca bieżącego roku sklep będzie dalej funkcjonował ze względu na większą dostępność naszych wyrobów. Póki co nowo uruchomiony sklep internetowy został uruchomiony i nasze zaproszenia, dekorację oraz wszystkie nasze realizację sukcesywnie będą się pojawiać w poszczególnych zakładkach.

Komentarze

Wyślij swój komentarz

Latest posts

Autor: administrator Lukata.pl Kategoria: Pudełka Data publikacji:

Dziękujemy za przybycie na Roczek

Autor: administrator Lukata.pl Kategoria: Zaproszenia Data publikacji:

Zaproszenia ze zdjęciem dziecka

Autor: administrator Lukata.pl Kategoria: Dekoracje Data publikacji:

Dekorujemy ołtarz z okazji rocznicy kapłaństwa

Autor: administrator Lukata.pl Kategoria: Fotografia Data publikacji:

Zdjęcia na przyjęciu z okazji prymicji kapłańskich

Autor: administrator Lukata.pl Kategoria: Fotografia Data publikacji:

Fotografujemy na Bierzmowaniu